NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA
leasingowa dostępna
w e-handlu

INTUICYJNA PROCEDURA
bez wniosków, dokumentów
całkowicie on-line

NIEZWYKŁA SZYBKOŚĆ
decyzji i zawarcia umowy
bez wychodzenia z biura 24/7

Doświadczenia Klientów

Mariusz Wojas, właściciel X-support

Miałem pilna potrzebę zakupu komutera dla naszego UX designera i zależało mi przede wszystkim na zakupie sprzetu wysokiej jakości ale wiązało się to z poniesieniem kosztu na wyskość którego nie byłem przygotowany. Miałem dość prosty wybór: zakup tańszego komputera, co nie gwarantowało mi dostatecznych możlwości wykorzystania go lub finansowanie droższego urządzenia produktami finansowymi dostępnymi u dostawców tego typu sprzętu. Musiałem zdecydować: kupić tańszy komputer za gotówkę, czy droższy i wydajniejszy na raty lub w leasingu oferowanym przez sklep internetowy.

“Musiałem zdecydować:
kupić tańszy komputer za gotówkę, czy droższy i wydajniejszy na raty lub w leasingu oferowanym przez sklep internetowy”

Znajomy polecił mi leasing gdyż korzystał już z usług firmy leasingowej współpracującej ze sklepami internetowymi - od wielu lat specjalizującej się w leasing sprzetu IT.

Zdecydowałem więc że będzie to leasing, podczas poszukiwań najlepszej ceny komputera trafiłem do sklepu Sferis.pl, gdzie ku memu zddziwieniu swoje usługi oferowała zupełnie inna firma niż ta polecana mi przez znajomego – LeaseLink. Ponieważ od znajomego miałem już ofertę z tamtej firmy leasingowej a LeaseLink prezentuje ofertę natychmiast w e-sklepie nie pozostało mi nic innego jak policzyć i porównać:

Moje zdziwienie było szokiem również dla mego znajomego. Chciałem wpłacić wyszą opłatę poczatkową 30% aby obniżyć późniejsze odsetki, oferta LeaseLink wyświetliła mi się na 10% (opłat wstępnych) - nie zdawałem sobie sprawy, jak oferty innej firmy leasingowej mamią niskimi ratami "pseudo". To przerażające jak mogłem dać się nabrać:
- przy niższej opłacie wstępnej ponoszę znacznie niższe koszty niż przy wpłącie początkowej dużo wyższej mimo że rata miesięczna wygląda na pierwszy rzut oka korzystniej. Nie zdawałem sobie sprawy, jak oferty innej firmy leasingowej mamią “pseudo” niskimi ratami i mogłem dać się nabrać.

“Nie zdawałem sobie sprawy, jak oferty innej firmy leasingowej mamią ‘pseudo’ niskimi ratami”

Całą procedurę zrealizowałem ON-LINE o 23:45 bez żadnych dokumentów podpisów w ciągu 15 minut, computer otrzymałem kurierem kolejnego dnia roboczego! Mój zachwyt spowodował że nie mogłem odmówić sobie wymiany jeszcze 2 komputerów z których zakupem od dłuższego czasu zwlekałem.

Dowiedz się jak LeaseLink ułatwi Ci życie

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, 03-840 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, 03-840 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami