NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA
leasingowa dostępna
w e-handlu

INTUICYJNA PROCEDURA
bez wniosków, dokumentów
całkowicie on-line

NIEZWYKŁA SZYBKOŚĆ
decyzji i zawarcia umowy
bez wychodzenia z biura 24/7

Doświadczenia Klientów

Wiktor Szustak, właściciel VECTORIUS

Prowadzę firmę budowlaną, przede wszystkim zajmuję się pracami szpachlarskimi oraz malarskimi. Posiadam bogaty park maszynowy, dzięki czemu mogę realizować te mniejsze zlecenia ale również obsługuję duże kontrakty w budynkach wielkopowierzchniowych.

Prawie jak każdy, każdego dnia tygodnia jestem bardzo zajęty, chwilę czasu na uporządkowanie spraw organizacyjnych mam w weekendy. Postanowiłem dokupić kolejny agregat szpachlarski w sklepie internetowym PutzSystem.pl. Ponieważ była to niedziela, nie spodziewałem się, że będzie możliwość załatwienia również finansowania tego zakupu. W sklepie jednak zwróciłem uwagę na usługę LeaseLink i co niewiarygodne - poznałem kalkulacje oferty oraz zrealizowałem cała procedurę on-line bez dokumentów w kilkanaście minut – mimo że był to dzień wolny od pracy.

“Niewiarygodne - poznałem kalkulacje oferty oraz zrealizowałem cała procedurę on-line bez dokumentów w kilkanaście minut – mimo że był to dzień wolny od pracy.”

Byłem pod wrażeniem prostoty i wygody, a nade wszystko jak bardzo szybko otrzymałem zakupione urządzenie.

Po kilku miesiącach gdy miałem problemy ze sprawnością agregatu malarskiego i związanym z tym przestojem – sprawdziłem ponownie szybkość LeaseLink. Jako Stały Klient poczułem się jeszcze bardziej wyjątkowo - miałem tak szybką obsługę że jeszcze tego samego dnia mogłem odebrać urządzenie od dostawcy.

“Poczułem się jeszcze bardziej wyjątkowo - miałem tak szybką obsługę że jeszcze tego samego dnia mogłem odebrać urządzenie od dostawcy”

Dowiedz się jak LeaseLink ułatwi Ci życie

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami