NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA
leasingowa dostępna
w e-handlu

INTUICYJNA PROCEDURA
bez wniosków, dokumentów
całkowicie on-line

NIEZWYKŁA SZYBKOŚĆ
decyzji i zawarcia umowy
bez wychodzenia z biura 24/7

Doświadczenia Klientów

Aleksandra Dudkiewicz, INTELIDOM GROUP Sp. z o.o.

LeaseLink możemy określić mianem naszego partnera. Przy pierwszym zakupie dodatkowego komputera do naszej firmy wybraliśmy ich usługi, gdyż żaden inny sklep internetowy nie oferował aż tak prostej procedury leasingowej.

“Żaden inny sklep internetowy nie oferował aż tak prostej procedury leasingowej”

Przekonaliśmy się, że łatwość i intuicyjność wszystkich wymagań związanych z procesem zawarcia umowy sprawia, że praktycznie nie angażuje naszego czasu, który jest bezcenny.

“Proces zawarcia umowy praktycznie nie angażuje naszego czasu, który jest bezcenny.”

Przy kolejnych zakupach nie mogliśmy rozważać innego sposobu zapłaty, ani tym bardziej finansowania. Wybraliśmy też na dostawcę sprzętu sklep, z którym LeaseLink ma zawartą współpracę, bo dzięki temu kolejną transakcję zrealizowaliśmy równie wygodnie i szybko!

Dowiedz się jak LeaseLink ułatwi Ci życie

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami