24/7
obsługa klientów i procesu całą dobę, każdego dnia tygodnia

E-commerce
procedury i logika transakcji dostosowana do e-handlu

API
integracja usługi z metodami płatności sklepu

Omnichannel
tak jak wygodnie jest Klientowi - a nie nam

Doświadczenia partnerów

Sferis

Mariusz Mróz - dyrektor operacyjny

Sferis Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową elektroniki użytkowej oraz sprzętu IT. Od dłuższego czasu współpracujemy w zakresie oferowania Klientom usług leasingowych z firmą LeaseLink i jak się okazało proces integracji i wdrożenia aplikacji LeaseLink do metod płatności okazał się prosty, szybki i optymalny kosztowo.

„Proces integracji i wdrożenia aplikacji LeaseLink do metod płatności okazał się prosty, szybki i optymalny kosztowo.”

Klient otrzymuje bardzo szybki, intuicyjny i niewiele różniący się od transferu płatności pay-by-link – system płatności za zakupy.

Wielu naszych Klientów korzysta z naszej oferty, wybierając leasing jako wygodną formę płatności. Z naszego leasingu korzystają zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą, jak również spółki.

Oferta LeaseLink jest równie popularna w kręgu Klientów robiących zakupy on–line jak i offline. Korzystanie z usługi oferowanej przez LeaseLink okazało się całkowicie bezobsługowe dla nas.

„Korzystanie z usługi oferowanej przez LeaseLink okazało się całkowicie bezobsługowe dla nas.”

Dowiedz się jak LeaseLink zwiększy Twoją sprzedaż B2B

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, 03-840 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, 03-840 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami