24/7
obsługa klientów i procesu całą dobę, każdego dnia tygodnia

E-commerce
procedury i logika transakcji dostosowana do e-handlu

API
integracja usługi z metodami płatności sklepu

Omnichannel
tak jak wygodnie jest Klientowi - a nie nam

Doświadczenia partnerów

Morele

Tomasz Podolecki – Dyrektor Departamentu Sprzedaży Morele.net

Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych z elektroniką użytkową w Polsce. Realizujemy ponad 5 tysięcy zamówień dziennie, a asortyment naszego sklepu to przeszło 193 tysiące produktów. Od samego początku działalności, czyli 2004 roku, zwracamy szczególną uwagę na szeroką ofertę, niskie ceny produktów oraz wysoką jakość obsługi Klienta i oferowanych mu usług. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

„(…) zwracamy szczególną uwagę na niskie ceny produktów oraz wysoką jakość obsługi Klienta (…)”

Ważnym elementem wygody zakupów jest dostępność wielu metod płatności. W zakresie finansowania zakupów konsumenckich współpracujemy z bankami oferującymi najwyższą jakość usług i najatrakcyjniejsze oprocentowanie. W obszarze finansowania zaopatrzenia firm dedykowanym produktem jest leasing – znany przedsiębiorcom przede wszystkim z zakupu samochodów.

Sprzedaż do firm i przedsiębiorstw jest istotnym obszarem naszej aktywności i dokładamy wszelkich wysiłków, aby firmy mogły w łatwy, wygodny i korzystny sposób kupować na morele.net. Oferta współpracy, którą otrzymaliśmy od LeaseLink, otworzyła nam zupełnie inne spojrzenie na usługę leasingową i wykorzystanie jej w naszej działalności.

Przede wszystkim, usługi dostarczane przez LeaseLink są ściśle dostosowane do specyfiki e-commerce, co oznacza, że są dostępne 24 h/7 jako metoda płatności dla naszych klientów, nie wprowadzając odrębnej, złożonej i uciążliwej procedury.

„Przekonaliśmy się, że mamy do czynienia z unikatowym sposobem procesowania usługi leasingowej.”

Nasza współpraca z LeaseLink przez pierwsze 6 miesięcy (licząc od września 2016), utwierdziła nas w przekonaniu, że wartości do których przykładamy najwyższą uwagę, takie jak szybkość obsługi, doskonała komunikacja z klientem oraz dedykowana oferta, spełniają nasze oczekiwania i standardy.

Dowiedz się jak LeaseLink zwiększy Twoją sprzedaż B2B

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami