24/7
obsługa klientów i procesu całą dobę, każdego dnia tygodnia

E-commerce
procedury i logika transakcji dostosowana do e-handlu

API
integracja usługi z metodami płatności sklepu

Omnichannel
tak jak wygodnie jest Klientowi - a nie nam

Doświadczenia partnerów

Morele

Tomasz Podolecki – Dyrektor Departamentu Sprzedaży Morele.net

Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych z elektroniką użytkową w Polsce. Realizujemy ponad 5 tysięcy zamówień dziennie, a asortyment naszego sklepu to przeszło 193 tysiące produktów. Od samego początku działalności, czyli 2004 roku, zwracamy szczególną uwagę na szeroką ofertę, niskie ceny produktów oraz wysoką jakość obsługi Klienta i oferowanych mu usług. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

„(…) zwracamy szczególną uwagę na niskie ceny produktów oraz wysoką jakość obsługi Klienta (…)”

Ważnym elementem wygody zakupów jest dostępność wielu metod płatności. W zakresie finansowania zakupów konsumenckich współpracujemy z bankami oferującymi najwyższą jakość usług i najatrakcyjniejsze oprocentowanie. W obszarze finansowania zaopatrzenia firm dedykowanym produktem jest leasing – znany przedsiębiorcom przede wszystkim z zakupu samochodów.

Sprzedaż do firm i przedsiębiorstw jest istotnym obszarem naszej aktywności i dokładamy wszelkich wysiłków, aby firmy mogły w łatwy, wygodny i korzystny sposób kupować na morele.net. Oferta współpracy, którą otrzymaliśmy od LeaseLink, otworzyła nam zupełnie inne spojrzenie na usługę leasingową i wykorzystanie jej w naszej działalności.

Przede wszystkim, usługi dostarczane przez LeaseLink są ściśle dostosowane do specyfiki e-commerce, co oznacza, że są dostępne 24 h/7 jako metoda płatności dla naszych klientów, nie wprowadzając odrębnej, złożonej i uciążliwej procedury.

„Przekonaliśmy się, że mamy do czynienia z unikatowym sposobem procesowania usługi leasingowej.”

Nasza współpraca z LeaseLink przez pierwsze 6 miesięcy (licząc od września 2016), utwierdziła nas w przekonaniu, że wartości do których przykładamy najwyższą uwagę, takie jak szybkość obsługi, doskonała komunikacja z klientem oraz dedykowana oferta, spełniają nasze oczekiwania i standardy.

Dowiedz się jak LeaseLink zwiększy Twoją sprzedaż B2B


Kontakt z nami
contact us
Skontaktuj się
mail icon link@leaselink.pl