24/7
obsługa klientów i procesu całą dobę, każdego dnia tygodnia

E-commerce
procedury i logika transakcji dostosowana do e-handlu

API
integracja usługi z metodami płatności sklepu

Omnichannel
tak jak wygodnie jest Klientowi - a nie nam

Doświadczenia partnerów

Kaleta

Marek Kruż, właściciel kaletasklep.pl

Prowadzę sklep internetowy ze sprzętem budowlanym. Sprzedaję agregaty tynkarskie, agregaty do elewacji, agregaty do gładzi oraz agregaty do malowania. Z LeaseLink zetknąłem się na początku jako klient, kiedy potrzebowałem kupić tablet, aby mieć dostęp do swojego biznesu w bardziej mobilny sposób.

Gdy realizowałem swój zakup w jednym ze sklepów internetowych byłem przekonany, że skorzystam z rat on-line dostępnych w e-sklepie. Opcjonalnie wywołałem kalkulację leasingu dostępną przy interesującym mnie urządzeniu. Po porównaniu ofert kredytu i leasingu zrozumiałem, że nie różnią się cenowo, a leasing przemawiał do mnie – jako osoby prowadzącej działalność gospodarczą – bardziej niż raty.

“Leasing przemawiał do mnie – jako osoby prowadzącej działalność gospodarczą – bardziej niż raty.”

Postanowiłem „spróbować leasingu”, choć byłem pełen obaw, że czas załatwienia i procedura będzie dla mnie kłopotliwa i długotrwała. Zakupu dokonałem o godz.13.30, a następnego dnia miałem już swój tablet i podpisaną umowę leasingową. Nie przesyłałem ani nie wypełniałem żadnych dokumentów, wszystko odbyło się on-line. Byłem pod wrażeniem. Wiedziałem, że aby rozwijać sprzedaż w moim sklepie internetowym, sprzedającym przede wszystkim urządzenia dla firm – muszę mieć takie rozwiązanie dla moich Klientów.

Nie wahając się poprosiłem o integrację i wdrożenie do metod płatności mego sklepu aplikacji LeaseLink. Otrzymałem również dostęp do systemu, który umożliwia mi oferowanie leasingu i załatwienie całej procedury dla moich Klientów, którzy kupują via telefon lub stacjonarnie. Mimo krótkiego okresu współpracy sprzedałem już kilkanaście urządzeń przez leasing. LeaseLink to niewiarygodnie szybka i prosta procedura, natychmiastowa decyzja kredytowa oraz to, że od razu otrzymuję pieniądze za sprzedane urządzenia – to główne zalety naszej współpracy.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie prowadzenia sklepu internetowego bez leasingu i narzędzi LeaseLink. Moi Klienci to firmy budowlane, często nie mają czasu na skomplikowane procedury i co najważniejsze – mają zajęty czas w ciągu dnia. Z LeaseLink procedury załatwiają on-line o dowolnej porze dnia, także w dni wolne od pracy (weekendy, święta).

„Moi Klienci to firmy budowlane, często nie mają czasu na skomplikowane procedury i co najważniejsze – mają zajęty czas w ciągu dnia.”

Dowiedz się jak LeaseLink zwiększy Twoją sprzedaż B2B

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami