24/7
obsługa klientów i procesu całą dobę, każdego dnia tygodnia

E-commerce
procedury i logika transakcji dostosowana do e-handlu

API
integracja usługi z metodami płatności sklepu

Omnichannel
tak jak wygodnie jest Klientowi - a nie nam

Doświadczenia partnerów

Fotozakupy

Mateusz Kwieciński, dyrektor fotozakupy.pl

Nasz sklep internetowy ze sprzętem fotograficznym prowadzimy na systemie sklepowym IAI Shop. Musze stwierdzić iż początkowo kompletnie nie byłem zainteresowany włączeniem leasingu do metod płatności. W gąszczu wielu propozycji, które otrzymuję każdego dnia – nie dostrzegałem wartości dodanej.

Moją uwagę przykuła jednak wyjątkowość usługi – jedynej dedykowanej firmom – metody płatności w Internecie. Okazało się również, że podczas rozmowy z przedstawicielem LeaseLink mogłem od razu włączyć usługę w moim sklepie i to całkowicie bezpłatnie.

„Wyjątkowa usługa – jedyna dedykowana firmom – metoda płatności w Internecie.”

Już w pierwszym tygodniu naszej współpracy zrealizowaliśmy sprzedaż bardzo drogiego aparatu fotograficznego (oczywiście dla firmy). Kolejna sprzedaż przez leasing również dotyczyła firmy świadczącej usługi fotograficzne, co utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to świetna forma dostosowania naszego sklepu do wymagań i oczekiwań Klientów biznesowych.

„Podczas rozmowy z przedstawicielem LeaseLink od razu włączyłem usługę w moim sklepie.”

Dowiedz się jak LeaseLink zwiększy Twoją sprzedaż B2B

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami