LeaseLink to usługa leasingowa oparta na innowacji i technologii - całkowicie dopasowana do e‑commerce

Dostarczymy Ci wiele gotowych komponentów dzięki którym integracja będzie bardzo prosta i szybka. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji aby zadbać o płynność procesu wdrożenia tak aby był on dla Ciebie całkowicie bezkosztowny.

Integracja poprzez API, umożliwi w Twoim e-sklepie:

Poznanie oferty leasingowej na każde urządzenie którego zakupem jest zainteresowany Klient. Kalkulacje będę uwzględniały tylko te towary które są możliwe do leasingowania.

Inteligentny system algorytmów wskazuje najbardziej optymalny okres oraz strukturę transakcji tak aby Klient otrzymał najniższą ratę przy równocześnie najniższej sumie opłat bez konieczności wykonywania wielu kalkulacji.

Wskazanie Leasingu w metodach płatności to dla Klienta wygodny, spójny z innymi metodami sposób zapłaty. Klient automatycznie przejdzie do naszej aplikacji aby załatwić formalności. Dzięki temu nasz system otrzyma z Twego sklepu dokładne informacje o przedmiocie jego dostępności oraz sposobie dostawy.

Realizacja procesu leasingowego będzie dla Klienta płynna i synchroniczna z procesem zakupów w Twoim sklepie, tak że po jego zakończeniu niezależnie od pory i dnia Klient będzie wiedział że ma wszystko opłacone tak samo jakby płacił szybkim przelewem.

W czasie rzeczywistym dostosowujemy komunikację do klienta, zarządzamy akcjami promocyjnymi oraz banerami.

Jeśli wykorzystujesz poniższe systemy sklepowe, to już jesteś zintegrowany z LeaseLink - wystarczy tylko, że klikniesz w Link

Udostępniamy środowisko testowe oraz wiele komponentów do integracji niestandardowych.

ZAMÓW INTEGRACJĘ

Posiadamy gotowe rozwiązania - aby włączyć płatność leaselinkiem do Twego sklepu poprzez dodanie tylko jednej linii kodu. Nasz zespół informatyków jest do Twojej dyspozycji.

 

Włączymy płatność leaselinkiem w Twoim e-sklepie.

Kontakt z nami
contact us
Skontaktuj się
mail icon link@leaselink.pl