Gdy dokonujesz zakupu w sklepie internetowym, w którym dostępne są nasze usługi, bezpośrednio z karty produktu lub koszyka zostaniesz przekierowany do naszej aplikacji. Zapytaj o LeaseLink w sklepach stacjonarnych – te, które z nami współpracują, załatwią wszystko w kilka chwil i od ręki wydadzą Ci zakupy. Jeśli kupujesz u dostawcy, który z nami nie współpracuje, nic straconego. Wklej link do e-sklepu lub wprowadź dane zakupów na naszej stronie w sekcji WEŹ LEASING TERAZ.

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb. W naszym konfiguratorze oferty otrzymasz możliwości wyboru wielu wariantów okresów spłat oraz wysokości opłaty wstępnej. Wszystko dostosowuje się do możliwości zgodnych z polskim ustawodawstwem.

Zweryfikuj się, przelewając 1 zł. Bez żadnych dokumentów i wypełniania skomplikowanych wniosków – wystarczą podstawowe dane z Twojego dowodu osobistego i przelew weryfikacyjny 1zł.
Decyzję poznasz w 2 minuty, niezależnie od pory 24h / 7 / 365.

Po zapoznaniu się z umową i zaakceptowaniu jej przez Ciebie, natychmiast zapłacimy za Twoje zakupy (w przypadku usługi pożyczki leasingowej), bądź wyślemy Ci kurierem umowę do podpisu, gdy Twoim wyborem będzie leasing operacyjny. W tym przypadku zapłacimy dostawcy za Twoje zakupy w ciągu kilku minut od złożenia podpisu na dokumentach umowy w obecności kuriera.

Pamiętaj

 

Kupując na firmę korzystasz:

 

Odpisujesz VAT od przedmiotu zakupu (gdy jesteś „vatowcem“)

 

Wygodnie wprowadzasz w koszty firmy swoje zakupy