24/7
obsługa klientów i procesu całą dobę, każdego dnia tygodnia

E-commerce
procedury i logika transakcji dostosowana do e-handlu

API
integracja usługi z metodami płatności sklepu

Omnichannel
tak jak wygodnie jest Klientowi - a nie nam

Jak to działa?

Jako jedyni na rynku Europejskim realizujemy cała procedurę leasingową ON-LINE, poprzez integrację ze sklepami internetowymi (API) oraz udostępnienie strefy logowania naszym Partnerom. Dzięki naszej współpracy Twój Klient zapłaci leasingiem tak samo wygodnie jak przelewem bez zbędnych formalności i straty czasu.

Specjalizujemy się w transakcjach 1-30tyś dokonywanych w e-handlu lub bezpośrednio w Twoim punkcie stacjonarnym abyś sprzedając swoje urządzenia obsłużył kompleksowo Klienta „tu i teraz” oraz wydał mu zakupy.

Nasze rozwiązania umożliwiają Klientowi natychmiastowe poznanie oferty leasingowej, załatwienie całej procedury oraz podpisanie umowy w ciągu 15 minut bez żadnego Twego zaangażowania.

Zobacz jakie to proste:

 • Start

  Klient wybiera LL w metodach płatności Twego sklepu lub wprowadzasz dane o zakupach do naszej Aplikacji

 • Krok 1

  Klient otrzymuje mailem Link do oferty i procedury leasingowej on-line

  1 minuta
 • Krok 2

  Klient wprowadza tylko podstawowe dane z dowodu osobistego i przelewa 1PLN tytułem weryfikacji

  4 minuty
 • Krok 3

  Automatycznie otrzymuje decyzję kredytową oraz dokumenty do akceptacji

  10 minut
 • Koniec

  Klient akceptuje umowę oraz przelewa opłaty początkowe, a my płacimy Ci za jego zakupy :)

O nas

Sensem naszej pracy jest dostarczanie Partnerom usługi leasingowej tak aby stanowiła wartość dodaną zwiększającą ich sprzedaż.

Zasady naszej działalonści referują bezpośrednio do naszych partnerów, gdyż to ich rozwój wpływa na nasz. Wykorzystujemy know-how i oprogramowanie aby:

 • maksymalnie uprościć procesy i obniżyć koszty by być najszybsi na rynku
 • przez co oferować usługę wygodniejszą i tańszą niż dostępne alternatywy
 • a zyski czerpać poprzez efektywne korzyści naszych Partnerów

20 letnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, poznanie i zastosowanie najlepszych praktyk leasingu oraz najważniejsze - doświadczenie „bycia przedsiębiorcą” rozwijającym swój biznes - znajduje swoje odzwierciedlenie w naszej działalności.

Pragma FaktoringJesteśmy częścią grupy kapitałowej PRAGMA FAKTORING notowanej na parkiecie głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Z naszych usług skorzystało już ponad 5 tys. przedsiębiorców, tylko w roku 2015 sfinansowaliśmy transakcje o wartości 0,5 mld zł.

Opieka Partnerów

Jesteśmy handlowcami tak jak Ty, możemy współpracować lub nie - ale rozmawiać możemy zawsze.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji:

(22) 113 14 56
+48 795 130 990

link@leaselink.pl
LeaseLink Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa

Dowiedz się jak LeaseLink zwiększy Twoją sprzedaż B2B

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*


Kontakt z nami