Zwiększ sprzedaż
B2B w Twoim sklepie

Sprzedajesz produkty lub usługi przeznaczone dla firm? Udostępnij swoim Klientom jedyną kompleksową usługę finansowania zakupów.

Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie.

  Wiadomość została wysłana!

  Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe :)

  OK

  100% online, 24H/7/365

  Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb Twojego Klienta – wygodnie i bez żadnych wniosków może ją dowolnie konfigurować.

  Nie angażujemy Twoich środków i nie obciążamy żadnymi dodatkowymi wymaganiami. Działamy zawsze wtedy, gdy Twój Klient kupuje w Twoim sklepie. Za każdą zrealizowaną transakcję otrzymujesz prowizję.

  W sklepach
  stacjonarnych i internetowych

  Niezależnie od tego, jaki rodzaju sklepu prowadzisz, jesteśmy dostosowani do Ciebie. Naszą usługę dodasz poprzez prostą instalację wtyczki w Twoim e-sklepie.

  Dla sklepów stacjonarnych udostępniamy dedykowany link, który umożliwia przeprowadzenie transakcji w kilka chwil i na miejscu oraz natychmiastowe wydanie zakupu Klientowi.

  Udostępnij najlepszą ofertę na rynku

  Należymy do grupy kapitałowej mBanku. Wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce leasing online dostępny przez całą dobę z dowolnego miejsca – bez zbędnych dokumentów i skomplikowanych wniosków.

  Zaufało nam już tysiące sklepów internetowych i stacjonarnych. Nasze usługi dostępne są w największych sieciach handlowych w Polsce, a w naszym portfolio znajduje się już niemal 100 tysięcy firm.