LeaseLink idealnie uzupełnia ofertę banków i innych instytucji finansowych

Leasing skierowany do klientów z segmentu SOHO i SME na zakupy o wartości 1‑30 tys. zł uzupełnia ofertę produktową banków, telekomów i instytucji finansowych posiadających duże portfele Klientów oraz rozległe sieci sprzedaży. LeaseLink poprzez całkowicie zdigitalizowane procedury oparte na autorskiej aplikacji, obsługuje masowe ilości transakcji leasingowych na niewielkie wartości w sposób niezwykle szybki, przejrzysty i niskokosztowy.

ING Bank Śląski udostępnia swoim klientom – przedsiębiorcom, płatność leaselinkiem za zakupy środków trwałych potrzebnych do rozwoju firmy.

Usługi LeaseLink dostępne są w internetowych kanałach sprzedaży ING Banku Śląskiego i uzupełniają portfolio produktów Grupy ING w zakresie leasingu o nominałach transakcji 1 000 – 19 999 zł netto

Raiffeisen Polbank, oferuje swoim Klientom - leasing jako formę płatności za zakupy - realizowaną przez LeaseLink.

Nasze usługi dostępne są we wszystkich oddziałach i placówkach Raiffeisen Polbank. Tym samym transakcję leasingową Klienci mogą zrealizować bezpośrednio z doradcami bankowymi zarówno w placówkach banku jak i w siedzibie Klienta.

Usługa leasingowa realizowana przez LeaseLink jest dostępniona dla Klientów BOŚ BANKU. Bank oferuje swoim Klientom leasing w oddziałach jak również w internetowych kanałach sprzedaży.

Każdy Klient BOŚ BANKU będący przedsiębiorcą może zapłacić leaselinkiem za swoje zakupy o wartości 1 000 – 50 000 zł netto w intuicyjnym, szybkim procesie on-line.

Płatność leaselinkiem udostępniają swoim Klientom Banki:

 

LeaseLink umożliwia „lekką” integrację (API) z aplikacjami sprzedażowymi banku oraz przyjmowanie transakcji (lead klienta) poprzez uproszczone formularze.

Realizacja procedury przy niewielkiej asyście pracownika banku jest niezwykle prosta i wygodna dla Klienta. Zautomatyzowane procesy weryfikacji tożsamości oraz wiarygodności kredytowej gwarantują szybką decyzję oraz obsługę Klienta. Elastyczna logika procesu umożliwia (zarówno Klientowi jak i opiekunowi w banku) kontynuowanie i przerywanie procedury w dowolnym momencie.

Wdrożenie usługi w rozległych sieciach jest niezwykle szybkie i bezkosztowe.

Nasza aplikacja jest wzbogacona o instrukcje wyświetlane w czasie rzeczywistym, które towarzyszą Użytkownikowi na każdym etapie wypełniania procedury. Korzystającym z naszej aplikacji zapewniamy także chat z konsultantami, którzy służą pomocą, wsparciem i radą. Ponadto, udostępniamy specjalne tutoriale i filmy e-learningowe przedstawiające przebieg naszego procesu leasingowego.

Dodaj leasing do produktów, które oferujesz klientom SOHO

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

RODO - Obowiązek informacyjny

Kontakt z nami