SALES DEVELOPER

e-commerce

Wszyscy w LeaseLink stawiamy przed sobą zadanie stworzenia najefektywniejszej dystrybucji w połączeniu z procesem umożliwiającym finansowanie zakupów przedsiębiorcom. Już teraz kreujemy najnowocześniejsze rozwiązania w swojej branży, jako jedyni realizujemy usługi 24/7. Współpracujemy z wieloma cenionymi graczami rynku e-commerce. Nasza działalność na rynku Polskim jest przyczółkiem do międzynarodowej ekspansji.

Pracując z nami będziesz mieć wszelkie kompetencje oraz możliwości aby:

  • Negocjować warunki współpracy z dostawcami e-commerce
  • Wspierać proces integracji z systemem sklepowym
  • Kreować wspólne kampanie marketingowe i komunikacę w e-sklepie
  • Zarządzać konwersją i zwiększającą biznes

Ponieważ nie obietnice a czyny robią różnicę,przekonaj się o jedynej w swoim rodzaju atmosferze oraz nieograniczonych możliwościach implementacji Twoich pomysłów, działań i inicjatyw. Przekonaj się jak bardzo są dla nas ważne Twoja osobowość i umiejętności.

Nie przesyłaj nam swego CV ani innych dokumentów, aplikuj podając podstawowe informacje oraz krótko opisz dlaczego chcesz być odpowiedzialna/y za właśnie ten obszar w naszej firmie.

Na pewno skontaktujemy się z Tobą, aby poznać się lepiej i ustalić co dalej.

‹ Wróć do listy ogłoszeń

Przyjmuję do wiadomości, że: 1) powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie, 2) wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa, 3) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji określonego powyżej celu.*

Przyjmuję do wiadomości, że: 1) powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie, 2) wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa, 3) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji określonego powyżej celu.

RODO - Obowiązek informacyjny


Kontakt z nami