Proces? Narzędzia? ...LUDZIE!

Sensem naszej pracy jest dostarczanie przedsiębiorcom usługi leasingowej w bardzo prosty, przejrzysty i niezwykle szybki sposób.

Jesteśmy firmą leasingową (Fintech) specjalizującą się w finansowaniu zakupów przedsiębiorców dokonywanych w e-sklepach jak i punktach stacjonarnych.

Na bazie klikunastoletniego doświadczenia w branży leasingowej oraz wykorzystania zaawansowanej technologii stworzyliśmy dedykowaną aplikację, dzięki której jako jedyni na świecie realizujemy usługę płatności leasingiem, tak jak płatność przelewem (pay‑by‑link).

Płacąc leaselinkiem nasi Klienci - przedsiębiorcy - bez angażowania gotówki finansują leasingiem lub pożyczką zakupy w prosty całkowicie zdigitalizowany sposób, bez żadnych dokumentów (paperless) o dowolnej porze 24 h/7/365.

Nasi Partnerzy (merchant) zdecydowanie zwiększają sprzedaż i marżę w obszarze B2B poprzez oferowanie swoim Klientom idealnie dopasowanej formy płatności.

Współpracujemy z naszymi Partnerami w wielu modelach dystrybucyjnych takich jak WhiteLabel, Door2Door, E-commerce, Off-line, Punkty Stacjonarne, Pośrednicy oraz Banki.

Nasze podejście do biznesu nacechowane jest typowymi zasadami firm technologicznych (Fintech) opiera się na połączeniu know-how i oprogramowania tak, aby:

  • maksymalnie uprościć procesy i obniżyć koszty działalności
  • przez co oferować usługę tańszą niż dostępne alternatywy na rynku
  • a zyski czerpać poprzez efekt skali a nie jednostkową transakcję/klienta.

LeaseLink Sp. z o. o.
Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa
Wojciech Kazimierski - Prezes Zarządu
Marcin Grodowski - Wiceprezes Zarządu
Jacek Obrocki - Członek Zarządu

leaders@leaselink.pl

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy KRS 0000477046
NIP 5272698282, REGON 146815482

Inwestorem LeaseLinku jest PRAGMA FAKTORING S.A. należąca do polskiej grupy kapitałowej notowanej na parkiecie głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

Pragma FaktoringNasze zaangażowanie, technologia, know how oraz dynamiczny rozwój zostało docenione przez inwestora o bogatym doświadczeniu w usługach finansowych skierowanych do przedsiębiorców.

Pragma Faktoring oferuje usługi Faktoringowe od 1996 roku zaś od 2007 jest podmiotem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, który swoje usługi dostarczył już dla kilkudziesięciu tysięcy polskich firm.

Kontakt z nami
contact us
Skontaktuj się
mail icon link@leaselink.pl