Proces? Narzędzia? ...LUDZIE!

Sensem naszej pracy jest dostarczanie przedsiębiorcom usługi leasingowej w bardzo prosty, przejrzysty i niezwykle szybki sposób.

Wiarygodność & Etyka

Jesteśmy firmą leasingową

Działamy w sektorze Fintech, specjalizujemy się w finansowaniu zakupów przedsiębiorców dokonywanych w e-sklepach i punktach stacjonarnych.

Na bazie klikunastoletniego doświadczenia w branży leasingowej oraz wykorzystania zaawansowanej technologii stworzyliśmy dedykowaną aplikację, dzięki której jako jedyni na świecie realizujemy usługę płatności leasingiem, tak jak płatność przelewem (pay‑by‑link).

Płacąc leaselinkiem nasi Klienci - przedsiębiorcy - bez angażowania gotówki finansują leasingiem lub pożyczką zakupy w prosty całkowicie zdigitalizowany sposób, bez żadnych dokumentów (paperless) o dowolnej porze 24 h/7/365.

Nasi Partnerzy (merchant) zdecydowanie zwiększają sprzedaż i marżę w obszarze B2B poprzez oferowanie swoim Klientom idealnie dopasowanej formy płatności.

Współpracujemy z naszymi Partnerami w wielu modelach dystrybucyjnych.

Nagrody

Model biznesowy

Nasze podejście do biznesu nacechowane jest typowymi zasadami firm technologicznych (Fintech) opiera się na połączeniu know-how i oprogramowania tak, aby:

  • maksymalnie uprościć procesy i obniżyć koszty działalności
  • przez co oferować usługę tańszą niż dostępne alternatywy na rynku
  • a zyski czerpać poprzez efekt skali a nie jednostkową transakcję/klienta.

 

Zaufało nam tysiące klientów małych i średnich firm, a nasze usługi oferują swoim klientom znane marki.

LeaseLink Sp. z o. o.

Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa
NIP 5272698282, REGON 146815482
 
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy KRS 0000477046

Wojciech Kazimierski - Prezes Zarządu
Marcin Grodowski - Wiceprezes Zarządu
Jacek Obrocki - Członek Zarządu
leaders@leaselink.pl

POZNAJ ZAŁOŻYCIELI

Inwestorem LeaseLinku jest PRAGMA FAKTORING S.A. należąca do polskiej grupy kapitałowej notowanej na parkiecie głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

Pragma FaktoringNasze zaangażowanie, technologia, know how oraz dynamiczny rozwój zostało docenione przez inwestora o bogatym doświadczeniu w usługach finansowych skierowanych do przedsiębiorców.

Pragma Faktoring oferuje usługi Faktoringowe od 1996 roku zaś od 2007 jest podmiotem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, który swoje usługi dostarczył już dla kilkudziesięciu tysięcy polskich firm.

Prasa

Nie wahaj się zapytać jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej.

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

RODO - Obowiązek informacyjny

Kontakt z nami