Proces? Narzędzia? ...LUDZIE!

Sensem naszej pracy jest dostarczanie przedsiębiorcom usługi leasingowej w bardzo prosty, przejrzysty i niezwykle szybki sposób.

Wiarygodność & Etyka

Jesteśmy firmą leasingową

Działamy w sektorze Fintech, specjalizujemy się w finansowaniu zakupów przedsiębiorców dokonywanych w e-sklepach i punktach stacjonarnych.

Na bazie klikunastoletniego doświadczenia w branży leasingowej oraz wykorzystania zaawansowanej technologii stworzyliśmy dedykowaną aplikację, dzięki której jako jedyni na świecie realizujemy usługę płatności leasingiem, tak jak płatność przelewem (pay‑by‑link).

Płacąc leaselinkiem nasi Klienci - przedsiębiorcy - bez angażowania gotówki finansują leasingiem lub pożyczką zakupy w prosty całkowicie zdigitalizowany sposób, bez żadnych dokumentów (paperless) o dowolnej porze 24 h/7/365.

Nasi Partnerzy (merchant) zdecydowanie zwiększają sprzedaż i marżę w obszarze B2B poprzez oferowanie swoim Klientom idealnie dopasowanej formy płatności.

Współpracujemy z naszymi Partnerami w wielu modelach dystrybucyjnych.

Nagrody

Model biznesowy

Nasze podejście do biznesu nacechowane jest typowymi zasadami firm technologicznych (Fintech) opiera się na połączeniu know-how i oprogramowania tak, aby:

  • maksymalnie uprościć procesy i obniżyć koszty działalności
  • przez co oferować usługę tańszą niż dostępne alternatywy na rynku
  • a zyski czerpać poprzez efekt skali a nie jednostkową transakcję/klienta.

 

Zaufało nam tysiące klientów małych i średnich firm, a nasze usługi oferują swoim klientom znane marki.

LeaseLink Sp. z o. o.

ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa
NIP 5272698282, REGON 146815482
 
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy KRS 0000477046

Wojciech Kazimierski - Prezes Zarządu
Marcin Grodowski - Wiceprezes Zarządu
Mirosław Szymański - Wiceprezes Zarządu
leaders@leaselink.pl

POZNAJ ZAŁOŻYCIELI

Prasa

Nie wahaj się zapytać jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej.

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

RODO - Obowiązek informacyjny

Kontakt z nami