Pomagamy Ci rozwijać relację z Klientem, którego obsługujesz.

Dzięki LeaseLink załatwisz swojemu Klientowi leasing na najbardziej wyszukane środki trwałe, których zakupem jest zainteresowany. Co więcej – zrealizujesz Jego potrzebę w czasie rzeczywistym, dosłownie „od ręki”. Decyzję kredytową poznasz w ciągu kilku minut i wystarczy, że przekażesz Klientowi dokumenty umowy do akceptacji.

Specjalnie dla Ciebie udostępniamy konto w naszej aplikacji, za pomocą którego możesz obserwować transakcje swoich Klientów.

Ponadto, otrzymasz od nas specjalny link do umieszczenia na stronie internetowej i w treści maila, za pomocą którego Twoi Klienci będą mogli samodzielnie skorzystać z naszego leasingu w dowolnym momencie.

Jesteśmy firmą o transakcyjnym modelu – relacje z Klientami zostawiamy Tobie.

Zafascynowaliśmy już ponad 200-tu Pośredników indywidualnych współpracujących z nami

Naszymi Resellerami sieciowymi o zasięgu ogólnopolskim są:

 

Pozyskaj nowych Klientów z LeaseLink!

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

RODO - Obowiązek informacyjny

Kontakt z nami