Chcesz mieć swoją własną firmę leasingową? Udostępnimy Ci ją!

Będziemy obsługiwać i realizować usługę leasingową pod Twoją marką, a cała nasza infrastruktura będzie do Twojej dyspozycji.

Naszym Partnerom, którzy sprzedają usługi lub produkty w modelu abonamentowym powiązanym z urządzeniem – oddajemy do dyspozycji naszą firmę leasingową.

Leasingowy program White Label w naszym wykonaniu to najnowocześniejsze na świecie rozwiązania udostępnienia pełnej infrastruktury oraz finansowania całkowicie dostosowane do modelu biznesu naszego Partnera.

Finansujemy urządzenia, które są niezbędne dla Twojego Klienta, abyś w powiązaniu z nimi sprzedawał swoje produkty lub usługi. Obsługujemy każdy rodzaj transakcji zgodnie z Twoim modelem biznesowym. Usługę leasingu operacyjnego i finansowego dostarczamy przez Twojego przedstawiciela handlowego off-line, on-line, door2door w 10 minut 24 h/7.

Zyski

To profity oraz marża ze sprzedaży urządzeń. Nie angażujesz swoich środków, bo to my finansujemy zakupy Klienta i to w naszych aktywach widnieje środek trwały, z którego Klient korzysta. Ponadto zwiększasz sprzedaż poprzez połączenie w jeden pakiet abonamentowy wielu usług.

Jakość

Obsługujemy cały proces sprzedażowy i reklamacyjny. Brandujemy nasze rozwiązania Twoją marką. Dopasowujemy aplikację oraz produkty do Twoich potrzeb, a do tego szybko integrujemy nasze usługi z Twoim modelem biznesowym oraz procesami operacyjnymi. Co istotne – szkolimy, wspieramy i pomagamy Twoim handlowcom na każdym etapie.

Emocje

Tworzymy produkt i usługę doskonale pasującą do specyfiki Twego biznesu. Dopasowujemy do potrzeb Klienta harmonogram spłat tj. opłatę wstępną, wykup, okres. Zmniejszymy opłatę leasingową w dowolnym miesiącu jeśli będziesz chciał nagrodzić Klienta, lub zachęcić go do intensywniejszej współpracy. Wspieramy Twoje programy lojalnościowe.

Przygoda

Im większa jest Twoja wyobraźnia, tym większy jest nasz rozmach. Optymalizujemy programy franczyzowe w obszarze początkowego kosztu inwestycji franczyzobiorcy. W naszym portfolio produktowym do Twojej dyspozycji jest także najem oraz pożyczka inwestycyjna. Produkty które oferujemy to idealny x-sell, którego potrzebujesz.

Nasi Partnerzy sprzedający swoje usługi w modelu abonamentowym wykorzystują również nasz model oceny wiarygodności kredytowej Klienta. Opierają się także na dostępnej w naszej aplikacji weryfikacji tożsamości Klienta, z którym zawierają umowę abonamentową – co znacznie wpływa na kulturę płatniczą oraz przeciwdziałanie wyłudzeniom.

Własną firmę leasingową w naszym programie WhiteLabel mają:

 
eden freshorange
 

Zarabiaj na X-sellu! My obsłużymy wszystko i zadbamy o każdy szczegół.

W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

Wyrażam zgodę na przekazanie przez LeaseLink sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 59, 04-028 Warszawa informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.*

RODO - Obowiązek informacyjny

Kontakt z nami